Staff

Development Officer David Andrews
Development & Communications Assistant Florence Bell
Technical Manager Stuart Burgess
Press & Marketing Director Ben Clare
Education & Participation Producer Izzy Cotterill
Development Manager Rebecca Frater
Finance Manager Caroline Goodwin
Front of House Manager Molly Hanson
Deputy Technical Manager Lisa Hood
Development & Communications Director Alex Jones
Literary Associate Guy Jones
Education & Participation Director Bec Martin
Artistic Director Paul Miller
General Manager Sarah Murray
Digital Marketing Officer Craig Nom Chong
Company Stage Manager Jenny Skivens
Executive Director Hanna Streeter
Partnerships Manager Sarah Tippett
Development Manager Scott Tucker

OT Extras programme curated by Matthew Poxon

Youth Theatre Leaders Finley Adams, Jude Chinchen, Izzy Cotterill, Elize Layton, Spencer Noll, India Semper-Hughes, Ore Shoderu, Jordan Turner, Roberta Zuric

Box Office Assistants Jack Bloss, Sophie-Anna Brown, JR May, John McInnes, Elizabeth Schenk

Duty Managers Jack Bloss, Sophie-Anna Brown, Andrew Davidson, Rebecca Pickering 

Bar Staff Leonie Crawford, Max Davies, Charlie Douglas-Brookman, Kevin Mandry, John McInnes, Hannah McLelland, Camilla Nervi, Chloe Pidhoreckyj, Emily Rea, Corran Royle, Sapphire Stutchbury

Ushers Ailsa Auchnie, Nazan Bamio, Georgina Barley, Susan Conte, Leonie Crawford, Max Davies, Kevin Mandry, Juliet Mills, Orsi Nagy, Emily Rea, Patrick Simmonds, Ben Smith, Sapphire Stutchbury

We would like to thank all our volunteers

Board Members Anita Arora, Carolyn Backhouse, Harriet Devey, Kate Ellis (Vice Chair), Richard Humphreys (Chair), Victoria Kent, Robert Lisney, India Semper-Hughes, Duncan Tatton-Brown

Ambassadors Michael Attenborough CBE, Samantha Bond, Gyles and Michèle Brandreth, Judith Coke, Peter Davison, Philip Glenister, Beth Goddard, Alexander Hanson, Elizabeth Heery, Baroness Kramer, Sally Phillips, Paulette Randall MBE, Fionn Whitehead

Associate Artists Sophie Acreman, David Antrobus, Carolyn Backhouse, Geoffrey Beevers, Edward Bennett, Vincent Brimble,  Anthony Clark, Steven Elder, Oliver Ford Davies, Stuart Fox, Clive Francis, Vivien Heilbron, David Lewis, Corinne Meredith,  Christopher Naylor, Amy Neilson Smith, Isobil Nisbet, Diana Payan, Sule Rimi, Amanda Royle, India Semper-Hughes, Auriol Smith, Caroline Smith, Paula Stockbridge, Gillian Thorpe, Stephanie Turner, Matthew Walters, Timothy Watson, David Whitworth

Development Committee Charlotte Bassadone, Maggie Collier, Harriet Devey, Elizabeth Heery, Vivien Heilbron, Annie Rushton, Rosalind Sweeting, Sarah Tippett